Трофеї поїхали у велику Ралівку і маленьке Зарайське,

SambirWZ
136

Трофеї поїхали у велику Ралівку і маленьке Зарайське,

а Самбір і Торчиновичі емоції розділили навпіл

Сільський футбол у Самборі – це завжди видовищно. Саме таку приємність подарував уболівальникам позаминулий вівторок, коли, незважаючи на холоднечу, відбулися два фінальні футбольні кубкові матчі – “Весна-2017” та “Федерації футболу”. Обидва матчі присвятили вшануванню пам’яті Героїв Майдану.

Організатором кубкових турнірів, які серед сільських футбольних команд користуються неабиякою популярністю, виступила районна організація ВФСТ “Колос”, яку очолює професіонал  своєї справи Руслан Хомин.

Володарем почесного кубка “Весна-2017” стала команда “Дністер” з Ралівки, а кубка “Федерації” – футболісти невеликого села Зарайське. За словами голови райради  “Колоса” Руслана Хомина, на Самбірщині стартував черговий футбольний чемпіонат, в якому бере участь 41 доросла та 22 юнацькі команди.

А минулої неділі мірялися футбольними силами сусіди і давні суперники – Торчиновичі і Самбір. Ці матчі, зважаючи на географічну близькість, завжди емоційні. Цього разу емоції розділилися з рахунком 1-1. У першому таймі лідирували самбіряни, а у другому – відповіли “кар’єрівці”. І хоч сенсації не сталося, але віддамо належне ФК “Самбір”, оскільки  хлопці по суті справи розпочали сезон новим колективом і в принципі без тренувань. А “Кар’єр” у нас стабільно сильний… Початок сезону загалом обнадійливий – хоча допускаємо, що дехто хотів би, аби було навпаки.

 

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар