У вікно кабінету керівника самбірської первинки Олександра Сілецького на третьому поверсі хтось жбурнув каменюку

SambirWZ
32

У вікно кабінету керівника самбірської первинки Олександра Сілецького на третьому поверсі хтось жбурнув каменюку 

Минулої п’ятниці з невідомого номера до нашого репортера надійшов незвичайний дзвінок. Перехожа пані помітила, як жінка обрізала живопліт біля будівлі колишньої лікарні залізничників, що тепер у відданні Самбірського Центру первинної медичної допомоги (Олександр Сілецький). Це обурило нашу читачку, яка вирішала, що змушувати жінок до такої праці пан Сілецький не має права. Невже нема чоловіків? Вимагала, аби ми негайно прибули на місце події і зазнимкували неподобство. Ми відмовилися, бо насправді, якщо їздити на усі обрізання, то нас точно не вистачить. Тоді жінка сама сфоткала і вислала нам докази… Так є – кущі обрізає представниця прекрасної статі.

НАСТУПНОГО дня ми надіслали ці ж фото Олександру Сілецькому, який перед тим авторитетно переконував нас, що нікого з медперсоналу не змушував обтинати кущі, а вже тоді додав: там справді прийняв на посаду завгоспа жінку, яка й виконувала свої прямі обовязки. Ніякої дискримінації чи сенсації! Воістину, подумали ми собі. коли та пані йшла на цю роботу, то точно знала, на що йде… А взамін пан Сілецький надіслав нам інше фото – це кабінет головного лікаря міської первинки. Через вікно хтось жбурнув йому каменюку, довелося викликати поліцію. Коли ми спитали, у зв’язку з чим таке хуліганство, очільник не міг відповісти. Йому самому цікаво стало: скільки треба було мати ненависті та сили, аби з дороги цілити у невеличке вікно кабінету на третьому поверсі дорослої поліклініки. І кому зле зробив пан Сілецький?

За нагоди він нам похвалився, що нарешті його структуру почули в Національній Службі охорони здоров’я і тепер фінансова ситуація стабілізується.

А щодо приміщення колишньої залізничної лікарні, то пан доктор зазначив: у нього більше клопоту не з обрізанням живоплоту, а з організацією роботи тамтешнього колективу. Там і лабораторія, і рентгенкабінет, і всі люди з імовірними підозрами на ту чи іншу недугу йдуть в одні двері. Це небезпечне скупчення. Хтось навіть в поліцію телефонував з цього приводу – приїжджали на розбірки. Тому у ці дні облаштовують в приміщення інший вхід і людей розділять.

Відчуваєте, скільки цікавого ми дізналися – і про інший вхід, і про камінь в кабінет керівника первинки, а розпочалося все з невинного обрізання кущів. Дякуємо нашій небайдужій читачці.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити