УДублянахужеєсвій«Олімпійський»

SambirWZ
168

У Дублянах уже є свій «Олімпійський»

Дублянському родакові Олегу Домчаку належать слова про те, що його селищу не треба прагнути цивілізації десь там, при людних трасах, чи в інших містах, бо цивілізацію можна створити у себе. І треба сказати, з тих часів, відколи став депутатом Самбірської районної ради, потім головою РДА, тепер головою бюджетної комісії Львівської облради, щиро пильнує своїх земляків. І як тільки з’являється нагода хоч чимось допомогти, не упускає.

 

ТАК сталося і тепер, коли, згідно з домовленостями між обласною ОДА і «Газвидобуванням», з’явилося 400 тисяч гривень, Олег Іванович домігся, аби потрапили вони до Дублян на реконструкцію стадіону. Під реконструкцією треба розуміти встановлення сучасних глядацьких трибун. За словами одного з дублянців, крісла такі самі, як на «Олімпійському» у Києві. І хоч у чоловіка перепитали, чи він там був, а той знітився, але йому так хотілося, щоб на столичній арені були такі ж крісла. як у Дублянах… Важливо, щоб люди не тільки оцінили старання Олега Домчака, а й зберегли це спортивне диво для майбутніх поколінь футболістів та уболівальників. Я потішився, що у Дублянах футбольна благодать уже є, але засмутився, що у моєму рідному Самборі про такі «лавки» лиш вкотре говорять…

Освятивши новобудову та численних болільників, священики гарно відгукнулися про подію. Попросили шанувати те, що для них роблять, і тих, які це роблять, та закликали до єдності. Ми не знаємо, що мав на увазі священик, але схоже, коли говорив про єдність, мав на увазі Дубляни. Здається, ті протистояння, про які ми не так давно писали, і досі зберігаються. У всякому випадку, коли приїхали великі і малі районні чиновники, коли прибув перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, то мав би бути і селищний голова Роман Когут. Але ми його ні у президії не бачили, ні на трибунах… Пан Замлинський згадував «Газвидобування», місцеве аграрне підприємство «Барком», але про старання Олега Домчака чомусь забув, або ми не почули… Зате довго розповідав. що коли ми здатні у такий час зводити такі стадіони, то не все так погано у нашому домі. Іншими словами, відчувався подих президентської виборчої гонки. Ми розуміємо, що владоможці мають використовувати будь-яку нагоду прихвалити своїх, але стадіон – не зовсім те місце, де люди хочуть політики. Люди прийшли  на новосілля та поуболівати за своїх – футболістів Дублян і Біскович, які провадили черговий матч районної ліги. Голова районної федерації футболу Руслан Хомин зазначив дуже грамотно: «І досі керівники сільських команд кичаться тим, якого доброго футболіста і за скільки «купили», але після Дублян настав час, щоб керівники команд кичилися своїми стадіонами і умовами для футболістів»… Нині на Самбірщині 39 команд – це справді багато, і треба очікувати на череду стадіонних новосіль…

Сам «іменинник» Олег Домчак дякував тим. хто йому допоміг – і інвесторам, і керівникам району Віталію Кімаку, Миколі Фрею, депутатам обласної ради Володимиру Кужидлу, Володимиру Шведі, депутатам райради Ростиславу Ковталіву, Миколі Крисю і усім, хто допомагав у створенні спортивного дива, зокрема Олегу Теплому, Миколі Соболю, Миколі Левіну, Михайлу Коту, Миколі Поточаку, Віктору Гусару, Миколі Душілю, Андрію Заяцю, Михайлу Микиті, Роману Янківському, Роману Хомі, Тарасу Сохончаку, Роману Сохончаку, Роману Вітомському, Павлу Виханському, Андрію Лабяку, Руслану Савчину та багатьом іншим.

А матч між Дублянами та Бісковичами поміж новими трибунами завершився перемогою господарів Дублянського «Олімпійського». Руслан Хомин каже, що боротьба була настільки безкомпромісною, що майже зійшлися на рахунку 2-2, але дублянці таки встромили гол лідерства і освятили новосілля гарною перемогою.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар