У лікарняній будівлі, де найчастіше роблять операції, уже є своя цілодобова лабораторія

SambirWZ
63

У лікарняній будівлі, де найчастіше роблять операції, уже є своя цілодобова лабораторія

Новосілля – це завжди приємно, а особливо у медицині, яка видається нам аж надто бідною чи занедбаною. У понеділок головний лікар Самбірської ЦРЛ Богдан Марчук запросив нас на відкриття оновленої лабораторії на першому поверсі хірургічного комплексу. Отець Тарас Рисей освятив і кімнату, і працівниць, і головного медика Самбірщини, а уже після того Богдан Андрійович розповів нам про новинку. 

СВОГО часу лабораторія була на території дитячої лікарні. Оскільки педіатрію переселили у корпус центральної районної лікарні, то лаборантів розподіли – одні пішли у дорослу поліклініку, а інші – у хірургічний корпус. Власне тут встановили і нову апаратуру, яка допоможе швидше та точніше провадити аналізи… Будь-який пацієнт, який потрапляє до шпиталю, чи не першим ділом здає аналізи, а лабораторія в іншому корпусі, та й на пізній час залишається один лаборант, який почасти не може собі раду дати. Тепер же оновлена лабораторія повноцінно працюватиме цілодобово і, що важливо, підкреслив пан Марчук, якраз у тому приміщенні, де аналізи потрібні першочергово.

А продовжуючи розповіді про новинки у рідній лікарні, головний доктор похвалився новим апаратом, який допоможе лікарям-анестезіологам безболісно вводити пацієнта у відповідний стан і виводити після операції з наркозу. Це сучасне диво для народу придбали коштом міського бюджету. Крім того, нагадав Богдан Андрійович, міський голова Юрій Гамар з розумінням поставився до проблем медиків і на минулій сесії виділили не тільки гроші на зарплати працівникам, а й, крім іншого, і півмільйона гривень на перекриття корпусу, у якому і є нова лабораторія, у якій нас прийматимуть Оксана Кузьмович, Лілія Будлак, Марія Кореновська, Анна Онищак.

І уже у товариській розмові Богдан Марчук розповів, що обладнання зі старої дитячої лікарні забирають, там оселиться відділ освіти міськвиконкому. Що стосується тієї триповерхової будівлі, яка поближче до стадіону, то її можна використати для спортивної школи. Здається, все логічно…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити