Чи поїде дизель в Нижанковичі

SambirWZ
43

Чи поїде дизель в Нижанковичі

Перед початком сесії Старосамбірської районної ради, яка не відбулася, мимоволі став слухачем розмови між головою ради Тетяною Терлецькою та представником залізниці.

ЧОЛОВІК приїхав, щоб запитати у влади, що робити з дизелем «Самбір-Нижанковичі»? Це такий собі потяг часів минулого століття, який поволі, але постійно їхав тим шляхом і збирав пасажирів.

Ще попередніх часів стояло питання про прибутковість маршруту, яким користувалися здебільшого пенсіонери та студенти, бо, як правило, за проїзд не платили. Але з горем навпіл трохи їхали, трохи залізничники буркотіли, трохи бюджети гроші повертали, але стався карантин і все зупинилося. Нині часи легші пішли і люди хочуть повернення потяга, тому залізничники нині їздять до всіх влад з проханням компенсовувати витрати… Пані Терлецька каже, що район, особливо та його частина, зацікавлені у тому, щоб потяг їздив, проте, грошей на компенсацію витрат нема. Через той же карантин бюджет недоотримав значних сум. Якщо буде перевиконання бюджету, то можна буде говорити про повернення поїзда… Нам чомусь видається, що пільговим перевезенням і на залізниці, і в автобусними маршрутами уже будуть займатися нові голови ОТГ. Часу вирішувати ці проблеми нинішнім владоможцям уже не залишилося.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити