Їхали в Топільницю, а опинилися на Закарпатті

SambirWZ
153

Їхали в Топільницю, а опинилися на Закарпатті

Депутат Старосамбірської районної ради Віктор Гейник вийшов на трибуну сесії, аби поскаржитися чиновникам на погану дорогу Старий Самбір-Созань.  Вважає, що то уже не дорога, а просто напрям. Упевнені, що і інші обранці могли б називати свої діряві шляхи.

ТРОХИ раніше, нагадаємо, над цією дорогою бідкався ще один депутат Микола Цепенда, який у Созань на роботу їздить… Віктор Гейник попередив очільників, що коли вони не дослухаються до голосу народу, то народ перекриє цей напрямок. Чесно сказати, ми навіть не знаємо, чи обіцянки блокувань уже на когось впливають.

Голова райради Тетяна Терлецька розповіла, що кожного місяця влада вносить свої пропозиції в область і всі ті та інші критичні дороги уже є у списку, але коли настане час ремонтів, ніхто не може сказати. Така відповідь навряд чи когось вдовольнить, але є те, що є… І згадала багатостраждальний та оспіваний на усі лади шлях від Стрілок до Мшанця… До речі, у соціальних мережах з’явилося повідомлення про те, що активісти Старосамбірського району просять відремонтувати цю дорогу, якою користується 11 сіл і яка впродовж 30 років перебуває в аварійному стані. Відповідну петицію до Львівської обласної ради розмістили на офіційному сайті місцевих петицій. Заразом констатують той факт, що занепад дороги спричинив економічний занепад цілого регіону, який в останнє десятиліття став депресивним. Сюди нема людського доїзду, важко проїхати екстреним службам, скасовують рейси, а інвестори і носа туди не пхають…

Мирон Пацай – родака з Райнової, згадав, що перед виборами  влада начебто хотіла зробити людями добре, а вийшло так, з його слів, що жовту глину з фосів нагорнули на проїжджу частину. Як ми збагнули, у часі ремонту йшов дощ і тому вийшло так, як вийшло. Через це, твердить Мирон Дмитрович, замість того, аби на Великдень їсти свячені яйця в Райновій, йому довелося слухати нарікання земляків. Щоправда, один з депутатів потім дорікнув пану Пацаю, мовляв, ви дев’ять місяців керували адміністрацією, то могли б відремонтувати дорогу до батьківського села. Дорожну тему депутати доповнили і тим, що на дорогах району треба встановлювати і дорожні показники: куди і як їхати, бо, як сказав Ігор Піхоцький, хтось із подорожувальників одного разу їхав до Топільниці, а опинився на Закарпатті.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити