Факти тижня

SambirWZ
112

У Чайковичах вчаділи двоє людей 

З наближенням зими, початком опалювання наших осель традиційно щороку частішають отруєння чадним газом. Цього разу біда сталася у с. Чайковичі Рудківської ТГ, де у власній оселі опівночі на вул. Івасюка вчаділи жінка 1973 та чоловік 2003 року народження.  

Обоє потерпілих госпіталізували до Самбірської лікарні.

Нові довибори

До повного складу Новокалинівської міської ради бракує трьох депутатів. Двох з них 31 жовтня обиратимуть у першому та п’ятому виборчому округах територіальної громади – Бабині та Дублянах.

Один з обраних депутатів, на жаль, помер, а другий пішов працювати в апарат ради. Подібна доля і третього вільного місця.

Обіцянку виконано

До свята Покрова Пресвятої Богородиці у с. Викоти завершено освітлення вулиці Т.Шевченка. 

Цей проект Львівською обласною радою планувався реалізувати у грудні. Однак за сприяння голови Бісковицької сільської ради Михайла Яремка з ним впоралися достроково.

Водночас староста с. Викоти Тетяна Федьків з сільською радою працює, щоб збільшити електричну напругу на вул. Б. Хмельницького, яка також освітлена, але тут недостатньо потужності струму. 

Малий ювілей 

Самбірському відділу Державної міграційної служби, який незмінно очолює Андрій Мацковський, виповнилося 10 років.  

Самбірська міська рада та її виконавчий комітет привітали колектив з  10-ти річчям діяльності. Побажали працівникам міцного здоров’я та нових звершень у роботі.

У 10-ій всі щеплені

У СШ №10 м. Самбора завершено вакцинацію проти ковідної інфекції. У навчальному закладі, сказала директорка Любов Мосійчук, повністю щеплені як вчителі, так і технічні працівники.

Тому в школі ніхто не замислюється над дистанційним навчанням.

Книга пам’яті

На свято Покрови та з нагоди Дня захисників і захисниць України Львівщина отримала свій примірник Книги пам’яті загиблих добровольців. 

Наразі у Книзі пам’яті записані імена 78 воїнів-добровольців. Збір відомостей про інших загиблих добровольців триває. Є аналогічні видання про загиблих за Україну в російсько-українській війні при проходженні служби у складі ЗСУ та інших військових формуваннях.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар