Головним зубником Самбора став… полковник СБУ у відставці

SambirWZ
96
Стоматполіклініка – це той медичний заклад у місті, який тривалий час тільки накопичував різні проблеми, головним чином фінансові. Зубники, яких залишилося там небагато, місяцями не отримують заробітної плати, приходять на сесії міської ради скаржитися, а відтак їх просять самим вчитися заробляти гроші.

Зрештою, парадокс таких клінік у тому, що якщо й фінансує їх бюджет, то хіба статті зарплат та енергоносіїв, матеріалами для роботи медики самі себе забезпечують, а відтак лікування навіть на державній території стає платним. Крім того, немало медиків, тримаючись за державні квадратні метри, мають ще й свої приватні кабінети. Свого часу міськрада виділила на обслуговування пільгових категорій містян 120 тисяч гривень, але й досі не знає, кого за ці кошти вилікували…

Коли постало питання, кого призначати на посаду виконувача обов’язки директора стоматполіклініки, то з колективу ніхто не зголосився. Там, як нам розповіли «Високому Замку» чиновники ратуші, працюють сім’ями, а відтак когось із подружжя ставити на керівну посаду не можна – конфлікт інтересів. Ті, які могли б покерувати, відмовилися. Тоді знайшли вихід – запропонували медичну посаду колишньому керівникові місцевого відділення СБУ, полковнику у відставці Олександру Буйвалу. Треба сказати, чоловік він на наших теренах авторитетний, безкомпромісний і чесний, але на скільки розуміється на зубах, ми не знаємо. Проте, в ратуші заспокоюють, мовляв, він не від того, щоб пломби вставляти, а для наведення фінансового порядку. Колективу просто потрібен хороший менеджер… «Попит» на Олександра Петровича був у влади ще тоді, коли вперше мером обрали Юрія Гамара – полковник СБУ був його радником, але чомусь недовго. Ставши міським головою вдруге, Юрій Петрович запропонував йому покерувати місцевою стоматологією.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар