Хто, як не Малецький?

SambirWZ
83
Депутат Самбірської міської ради Ігор МАЛЕЦЬКИЙ увійшов до складу Конгресу Ради Європи – отакої! І на це була воля самого Президента України, який видав відповідний Указ.

До складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 – 2026 роки увійшли 24 особи: три голови обласних рад, три голови районних рад, шість міських голів, один селищний голова, 11 депутатів місцевих рад усіх рівнів. Відкриття 40-ї сесії заплановане на 23 березня.

Нагадаємо, Ігор Малецький усе життя працює в податковій системі. Був керівником структури у Самборі та Старому Самборі. Одне слово, і фінансовий авторитет, і авторитет у місцевому самоврядуванні. Коли ми попросили прокоментувати цю радісну і для нього, і для нас подію, скромний конгресмен попросив не творити наразі з цього великої газетної  сенсації, приїде зі сесії – розповість. А нам стало відомо зі слів секретаря Самбірської міської ради Юрія ДМИТРИШИНА, що кожна об’єднана громада, кожна структура місцевого самоврядування подавали свого представника на конкурс і тільки наша пропозиція – Ігор Малецький, здобула перемогу на рівні усієї області.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар