Олег Гентош: «Я затягнув тарілку з котлетами йому на голову»

SambirWZ
233

Олег Гентош: «Я затягнув тарілку з котлетами йому на голову»

Бійка, що трапилася між депутатами Самбірської районної ради Володимиром Ковалівим та Олегом Гентошом, як продовження гравійної теми набула розголосу.

Ми у попередньому номері “Високого Замку” констатували факт зламаного носа у Коваліва і розповіли з його слів, звідки це взялося, хоча і досі вважаємо, що якими б не були провокації, пану Олегу треба було стримуватися. До речі, коли спілкувалися з Ковалівим біля лікарні, то він ствердив, що не провокував колегу, а йшов повз кантор за квітами і зайшов у своїх справах…  Насправді ж, приніс у кантор, де працює пан Гентош, тарілку з котлетами, зважаючи на те, що Олег начебто день перед тим на березі річки хотів купити його “котлетами”. В Інтернеті з’явилося відео з коментарем пана Гентоша. В установі встановлені камери відеоспотереження, і хоч факту бійки практично не видно, але і пан Гентош, як вважаємо, має право на свій захист. Його коментар до відео постаралися перевести на папір з максимальною точністю.

“Отут на даному відео видно… Десь за десять третя Володимир Ковалів разом з невідомим мені своїм колегою приніс тарілку з котлетами і сказав, заявив, щоб ті котлети я роздав людям, щоб я не думав, що в мене є гроші, і я можу на гроші все купити. На що я (він же не знав, що я є на роботі), вийшов і сказав йому, щоб він забрав котлети. Я запросив Володимира Коваліва зайти за мною і забрати котлети, щоб не робити якісь цирки, на що він насміхувався, лаявся нецензурно в мою сторону і казав, щоб я котлети роздавав людям. Тоді я взяв, пішов, забрав тарілку з котлетами, виніс їм на вулицю і казав: хлопці, забирайте котлети і йдіть з Богом, і не робіть цирків сьогодні, на що вони дальше мене спровоковували на подальші дії. Після всього, що я вислухав від Коваліва і його товариша, я затягнув тарілку з котлетами йому на голову, вони хотіли зі мною полізти в бійку, але оскільки я трішки важчий від них, вони не могли мене даже зсунути з місця. Вони накинулися на мене обидвоє, але не давали мені ради. Вони хотіли мене також бити, але оскільки вони маленькі, не дістали даже до мене через мій об’ємний, скажемо так, ріст і голову…Тут на відео видно, що ми з ним шарпаємося. Я Коваліва не б’ю там, як він казав, не знаю, може він десь потім йшов і вдарився об стовпчик носом і зламав собі ніс. Але того не можу стверджувати, бо я не бачив… А на рахунок того, що говорить Володимир Ковалів, що я йому якісь там пропонував гроші, “котлети”, може купити… Може в Міжгайцях (село, де живе депутат Ковалів – ред.) гроші і називають “котлетами”, але в Самборі всі порядочні люди, які себе вважають, гроші називають грішми, долари – доларами, євро – єврами. Ніхто не називає на гроші котлети, так що всі свої міжгайцівські вирази хай Ковалів тримає біля себе”.

Допускаємо, що  риторика пана Гентоша не була у той час такою гречною, як у коментарях, але то вже інша тема…. Веселі, браття, часи настали…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар