Депутати чекають на «козирних королів», а «заїжджий» бойко підтримав лемків

SambirWZ
190

Депутати чекають на «козирних королів», а «заїжджий» бойко підтримав лемків

Були прогнози, що сесія Самбірської міської ради, яка так важко збиралася, буде тягнутися вічно. Та ба, депутати показали свою працездатність і за два заходи здолали близько вісімдесяти питань.

І тим самим розбили намагання деяких ідеологів розповісти Самбору, що обранці не хочуть ходити на сесії і вирішувати людські проблеми. Тепер слово за міським головою Юрієм Гамаром, який має запропонувати обранцям кандидатуру секретаря – чи то Юрія Дмитришина, який поновлений судом на цій посаді, чи когось іншого. Має нарешті відкрити карти з «козирними королями», які претендуватимуть на посади заступників і керуючого справами. Поголос про те, що депутати не дають міському голові знову сформувати свою керівну команду, терплять фіаско. Окремі депутати вважають, що претендентів на керівні крісла треба спочатку повісити на оглядини на офіційному сайті – як велить закон.

З усього, що може бути цікавим, додамо наостанок, що вулиця Завокзальна нарешті стала Лемківською. Нагадаємо, раніше це питання не пройшло і деякі лемки з сесійної зали звинуватили у провалі «заїжджого» бойка. Цього разу пан бойко перед голосуванням звернув увагу лемкам, що голосує «за». Депутатам, тим не менше, стало ніяково, що у цьому питанні утримався міський голова, хоча, подейкують, він з роду лемків.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар