«Об’єднане» ще рік буде вивозити сміття

SambirWZ
239

«Об’єднане» ще рік буде вивозити сміття

Ще у липні відбувся конкурс із визначення переможця з вивезення побутових відходів, у якому взяло участь лише одне підприємство – СКП «Об’єднане». На сесії треба було лише затвердити переможця. У депутатів відразу виникли запитання, чому так довго тягнули з цією, здавалося б, простою процедурою? Начальник управління капітального будівництва Михайло Вуйко сказав, що усі документи давно готові, але чи то комісія ніяк не могла зібратися, чи попередня влада міста ніяк не хотіла вносити це питання в порядок денний сесій, тепер годі сказати.

А ще депутати поцікавилися, як визначаються тарифи і правомірність вивезення сміття у місті, якщо нема угод. Щодо оплати, то Михайло Євстахійович чіткої відповіді в цифрах не дав – ціни визначаються відповідно до певних розрахунків, а побутові відходи вивозили згідно з рішенням виконкому.

Все ж, депутати більшістю голосів затвердили (на 1 рік) переможцем конкурсу СКП «Об’єднане» – місто повинне бути чистим. Але висловили думку про те, що у наступному конкурсі візьме участь більше учасників і угоду з переможцем укладуть на 5 років.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар