Благородна футбольна ідея Петра Галушки «коштуватиме» міському бюджету лише 250 тисяч гривень

SambirWZ
160

Благородна футбольна ідея Петра Галушки «коштуватиме» міському бюджету лише 250 тисяч гривень

ФК «Самбір» закінчив сезон у прем’єр-лізі області на восьмій сходинці. Не найкраще, скажемо так, бо насправді команда отримала з бюджету немалі гроші, але результату нема. Хоча, єдина втіха – ентузіасти футбол врятували і, як змогли, так і зіграли. Кожен з футбольних функціонерів нині думає-гадає, як буде далі? Бо самбірський футбол має давні і добрі традиції, згубити які сучасникам не можна, бо це буде історична поразка…

Думає на перспективу і відомий на наших теренах футбольний тренер Петро Галушка – викладач Самбірської міської ДЮСШ. Його ідея варта уваги – судіть самі. Він підрахував, що маючи серйозний юнацький потенціал, місто цілком може заявити про себе у Дитячій лізі України. Є готові дві команди – 40 хлопчаків віком 15 та 17 років. Це якраз той золотий резерв, який пройшов вишкіл в ДЮСШ і який ми не маємо права розгубити по інших клубах. Якщо заявити їх на рівень України, то, звісно ж, у них зростає рівень відповідальності, частішими стають тренування, зрештою, якщо ця система запрацює, ми зможемо витягувати наших підлітків з вулиці, знімати з голки чи склянки – але це уже, так би мовити, мораль справи. Аби наші хлопці вийшли на рівень України, треба не так вже й багато – щоб депутати міськради, формуючи бюджет на наступний рік, заклали 250 тисяч гривень для створення юнацького футбольного клубу. Уже через рік до тих сорока дітей, які стануть випускниками клубу, додадуться інші, а власне, випускники, які підуть в титуловані клуби, уже будуть нашими. Тобто, «Карпати», «Львів», «Костопіль», де уже є самбіряни, платитимуть нам за них. Теж вигода! Та основне, на думку Петра Галушки, не те, що ми будемо виховувати гравців для інших команд, а те, що для ФК «Самбір» будемо мати надійний резерв і не зичитимемо легіонерів в інших містах та селах.

Непогана ідея, правда? І не так вже й багато “коштує” місцевому бюджету – 250 тисяч. На інші міські забаганки тратимо значно більше. За нагоди Петро Галушка розповів, що грудень у Самборі буде місяцем дитячого футболу. 7 та 9 грудня – турніри хлопчачих та дівочих команд, а 12-19 грудня – футбольний турнір на Кубок міського голови, який об’єднає 10 команд.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар