Самбір розпочали обігрівати  із хворих на корону

SambirWZ
131
Напередодні зими перед стартом опалювального сезону уже звично розпочинається істерія у всіх ЗМІ, особливо вправляються олігархічні, мовляв, зима буде сувора і ми усі змерзнемо.

Насправді опалювальний сезон у Самборі розпочався в п’ятницю 15 жовтня. Першою підключили до тепла інфекційну лікарню, у якій лікують хворих на коронавірус. А у понеділок почали опалювати бюджетні установи, медицину, освіту, житлові будинки. 

Напередодні початку опалювального сезону виконавчий комітет Самбірської міської ради затвердив тарифи на тепло із врахуванням нових цін на газ. Отже, від тепер тарифи становитимуть 7 грн. для населення та 16 грн. для бюджетних установ, цифри ми трохи заокруглили.

Нагадаємо, що Уряд уклав меморандум із органами місцевого самоврядування про покриття боргів за газ, які накопичилися із 2016 року. Річ у тім, що держава не покривала різницю між економічно необґрунтованими розцінками на тепло та реальними тарифами. 

Директор Самбіртеплокомуненерго Олег Полюга розповів, що всі необхідні папери погоджені і підписані. Уряд зобов’язався покрити борги за газ на суму 4,3 млн. грн. Для цікавих розтлумачимо, що гроші до Самбора не прийдуть. Ми так збагнули, що вони підуть відразу Нафтогазу взаємозаліком. Однак це означає, що самбірчани будуть з газом.

Олег Омелянович запевнив нас, що якщо держава виконає свої зобов’язання, то ми будемо з теплом і благополучно переживемо зиму.

Йосип МАЛАНЯК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар