Знову горимо!

SambirWZ
159
Уже усі, кому не ліньки, розповіли у ЗМІ та один одному про те, що палити сухостій не можна, бо від того шкода як екології, так і людським легеням. У минулому спецвипуску ми навіть подали розміри штрафів – ця для тих, кому не потрібні екологія, власні легені, а дорогий лиш вміст гаманця.

Статистика минулого тижня від надзвичайників була невеселою – 87 пожеж в екосистемах, у тому числі й на Самбірщині. Щоправда, не уточнювали, де саме, зате розповіли, що некерований вогонь, точніше, керований вітром, спалив одному господареві машину «Форд». а іншому – господарську будову.

У п’ятницю самбірські надзвичайники повідомили про те, що разом з екологами та правоохоронцями провели рейди. Порушників екологічного спокою знайшли у Новокалинівській та Бісковицькій територіальних громадах. То ж, винуватці понесуть покарання – штраф. Склали три протоколи. Один на суму 3060 гривень і два на суму по 340. Зокрема, у Дублянах траву палив начальник залізничної станції, повідомили надзвичайники. Усі інші покарання лягли на індивідуальних власників полів.

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар