Білакові леви тепер житимуть на площі 14 тисяч квадратних метрів, але в Африці

SambirWZ
42

Білакові леви тепер житимуть на площі 14 тисяч квадратних метрів, але в Африці

Дуже багато галасу здійняли екологи з приводу того, що диким звірам, які від народження живуть у зоокутку Івана Білака на приватній «фазенді», там зле. Ми ще тоді писали, що при Білакові нікому не зле, але у захисників природи своя точка зору, та й Іван Іванович не перечив, мовляв, хочете – забирайте.

ВСЕ скінчилося – левиць уже перевезли в Африку і вони, за повідомленням представників міжнародного фонду ім. Лоуренса Ентоні, успішно проходять адаптацію. 22 листопада їх доставили літаком з України до ПАР.

Директор українського офісу фонду ім. Лоуренса Ентоні Лайонел Ентоні розпочав збір коштів задля порятунку левів в Україні навесні 2018 року, а перемовини з власником приватного звіринця та підготовка документів для перевезення тварин тривали майже рік. Волонтерам вдалося зібрати лише 2 тис. доларів із необхідних 35 тисяч. Турецькі авіакомпанії погодилися перевезти тварин зі знижкою. Переліт обійшовся у 16 тис. доларів, а витрати покрили представники фонду ім. Лоуренса Ентоні. Разом із трьома левицями, яких звуть Люка, Чарлі і Кай, до Південної Африки відправили і левеня на ім’я Натан, який раніше жив у Хмельницьку. Відтепер українські хижаки мешкатимуть у парку площею 14 тис. кв. м. Тварин не випускатимуть в дику природу, оскільки вони народилися і виросли в неволі.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар