Андрій Лопушанський обіцяє двом лікарням Самбора аж 200 тисяч на обладнання

SambirWZ
178

Андрій Лопушанський обіцяє двом лікарням Самбора аж 200 тисяч на обладнання

Один із помічників народного депутата Андрія Лопушанського запитав у нашої газети, чи не цікавить її відповідь нардепа з приводу проблем самбірської медицини. Ще й як цікавить! Актуальнішої тема годі придумати – ми їй півгазети виділили нині. Але не можемо твердити, що те, що отримали, нас втішило. А тим паче, не втішить ні пацієнтів, ні лікарів. А втім, люди у нас розумні і, прочитавши дослівно текст, самі збагнуть.

«Подаємо відповідь народного депутата України Андрія Лопушанського медичній спільноті м. Самбора, яка звернулася до нього у зв’язку з ситуацією, яка склалася в КЗ “Самбірська центральна районна лікарня.

Шановні медичні працівники Самбірщини!

Розглянувши звернення медичної спільноти Самбора щодо позитивного вирішення питання збереження мережі Самбірської центральної лікарні з усіма відділеннями, свою позицію щодо збереження в єдиному майновому і господарському комплексі КЗСамбірська центральна районна лікарнявисловив під час зустрічі з керівництвом лікарні і завідуючими відділеннями восени 2016 року та при звіті 8 квітня ц.р. перед громадою Самбора.

При формуванні бюджету Самбора і району мною і моїми помічниками робилися зауваження щодо його формування в частині медичного утримання закладів охорони здоровя КЗСамбірська центральна районна лікарня“. Однак, ці зауваження не були прийняті до уваги, що призвело до розбалансування та виникнення ряду фінансових і адміністративних непорозумінь в КЗСамбірська центральна районна лікарня“.

На даний час мною приймаються усі заходи на рівні Міністерства охорони здоровя, Львівської ОДА щодо збереження мережі Самбірської центральної районної лікарні з усіма відділеннями. Про хід та їх реагування Вам буде повідомлено додатково.

Крім цього, доводжу до Вашого відома, що мною подано пропозицію до Кабінету Міністрів України про виділення 200 тис. грн. субвенції з державного бюджету для придбання медичного устаткування для КЗСамбірська центральна районна лікарняі ДЗВузлова лікарня ст. Самбір“, а це відповідно по 100 тис. грн. на кожну лікарню.

З повагою, народний депутат України Андрій Лопушанський“.


Нам та, мабуть, і вам, приємно, що Андрій Ярославович тримає руку на пульсі часу, але маємо підозру, що від того тримання мало що зміниться. Тут найвищий час діяти і шукати вихід з тупикової ситуаціїМинулого тижня ми мали приємність поспілкуватися з керівником департаменту охорони здоровя Іриною Микичак. Перепитали, де ще є в області така ж прикра ситуація, як у нас, і були переконані, що у відповідь почуємо ще кілька міст чи районів. Але Ірина Володимирівна відповіла, що такого, як у Самборі, більше ніде нема. Ми згадали Дрогобицький район, який був схожий до нашого, але головна лікарка області зазначила, що нашим сусідам так само не вистачає коштів, але вони активно взялися за оптимізацію.

Міркування Андрія Лопушанського про те, що ми вас попереджували, коли ви приймали місцевий бюджет, правильні. Та й не тільки він, а багато інших так само попереджували, але є те, що є. Нічого ліпшого не буде і наступного року… Однак ображатися, мовляв, ми вам казали, а ви нас не чули – це така собі поза ображеного. Що стосується 200 тисяч на обладнання для двох медзакладів Самбора, то спасибі. Віримо, що обіцянка збудеться. Ми б тішилися цією цифрою і ту радість передали читачам, однак минулого тижня почули про те, що депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Олег Домчак домігся того, що в оновлену Дублянську лікарню нового обладнання ще до кінця року надійде на мільйон. Відчуваєте, статус цих людей і різницю у грошах?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар