А ми й не думаємо, скільки праці коштує запалена плита…

SambirWZ
173

А ми й не думаємо, скільки праці коштує запалена плита

Щорічно у другу неділю вересня – свято працівників нафтової, газової та нафтопереробної галузі. До слова, Самбірське відділення ПАТ “Львівгаз” обслуговує Самбірський, Старосамбірський, Турківський, Мостиський та частину населених пунктів Городоцького району. Багато…

За цією господаркою стоять не лише технології, а насамперед люди, у яких дуже непроста праця. Професії нафтовика та газовика вимагають неабиякого професіоналізму, самовідданості та витримки. Щодня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, не задумуємося, що задля цього комфорту працює чимало людей, яких у народі називають просто – газовиками.

З нагоди свята до Самбора приїхав з ПАТ “Львівгаз” один із керівників Висиль Рябошапко, який, привітавши колег, вручив їм грамоти від голови Львівської обласної адміністрації та голови Львівської обласної ради. Привітав зі святом працівників і ветеранів енергетичної галузі голова райдержадміністрації Микола Фрей. За добру працю він відзначив грамотою керівника Самбірського відділення ПАТ “Львівгаз” Ігоря Борового.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар