Апеляційний суд визнав, що Наталію Зремяк Юрій Гамар звільнив незаконно

SambirWZ
213

Апеляційний суд визнав, що Наталію Зремяк Юрій Гамар звільнив незаконно

Заступник міського голови Наталія Зремяк прийшла в ратушу разом з мером Юрієм Гамаром як бойова соратниця. Потім в історії їхніх владних стосунків була четверта школа, а потім, коли влада програла двобій з вчителями і батьками, Наталія Романівна з ратуші пішла.

За їЇ словами, заяву на звільнення за згодою сторін писала під тиском шести владних мужів, наближених чи сидячих в ратуші. За словами Юрія Гамара, заяву писала у його присутності після тривалої розмови, спогадів, посмішок і сліз…

Наталія Зремяк звернулася до суду і справу виграла – Феміда повернула її на робоче місце. Як тільки прийшла в ратушу, так через кілька годин за начебто відсутність за робочим столом, її мали намір знову прогнати. Але розпорядженню про повторне звільнення мер ходу не дав. Ймовірно, мав надію на те, що Апеляційний суд відмінить рішення самбірського про поновлення на посаді Наталії Романівни, однак апеляційна Феміда пристала до думки самбірської і залишила її рішення про поновлення на посаді в силі. Юрій Гамар разом зі своїми юристами справу програв. Окремі депутати кажуть, що не дозволять виплачувати кошти за вимушений прогул з казни міста, нехай, мовляв, свої помилки оплачують ті, які неправильно звільняли. І свого часу Юрій Петрович дорікав попередникам: мовляв, через їхню помилку доводиться оплачувати комусь вимушену відпустку, а це неправильно. Тепер на граблі наступили нинішні. Чи захоче пані Зремяк залишитися в ратуші, не знаємо.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар