Безлюдний ізолятор тимчасового тримання і людні гральні заклади

SambirWZ
118

Безлюдний ізолятор тимчасового тримання і людні гральні заклади

Колегам-журналістам знадобився ізолятор тимчасового тримання у Самбірській поліції. У всякому випадку, абсолютно серйозно прозвучала на прес-конференції міського голови Юрія Гамара ця тема, оскільки поліція замість того, щоб пильнувати порядок в місті, возить туди-сюди підозрюваних, які тимчасово замешкали в ізоляторах  у Львові,  чи Дрогобичі.

ТРЕБА визнати, це питання не зовсім до пана Гамара, бо ізолятор тримання закрив нам Львів, зважаючи на ту прикру обставину, що звідти було кілька втеч. Львів закрив, а ми страждаємо… Та коли вже у поле зору потрапили правоохоронці, то мер зазначив, що реформа структури, а Самбір з його пілотним проектом реформування звучав на усю Україну та Європу, не дає ефекту, бо з патрулюванням вулиць проблема. Згідні, але мусимо додати, що правоохоронці і так молодці, бо викрили зловмисника, який гматав двері у медичних та освітянських закладах. Зухвалець понесе відповідальність, а ми собі думали, що справа зависне на багато років як безнадійна… Мер не бачить панацеї у камерах відеофіксації. Це добре, каже, але це не завжди забезпечує охорону людей та майна. Зрештою, якщо будуть камери, то навіщо нам поліція, риторично запитує простий люд.

Колеги-газетярі поцікавилися у мера гральним бізнесом. Як на те пішло, то нехай би сказали, у якому приміщенні це неподобство? А оскільки не сказали, то і Юрій Гамар відповідав по-філософськи: то є проблема усієї України, яку хтось, не виключено, пильнує як дохідне місце. Однак, якщо хтось торгує лотереями, то там не може бути гральних автоматів. І порадив акулам пера попровадити власне журналістське розслідування.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар