Буває, що й поліція допомагає?

SambirWZ
193

Буває, що й поліція допомагає?

У Самборі на Валовій 30-річній мешканці одного із міст району, яка йшла по тротуару, раптово стало погано і вона впала на землю. 

У ТОЙ час поруч проїжджали працівники сектору реагування патрульної поліції на службовому автомобілі, зупинились і разом з іншими перехожими зуміли надати невідкладну  допомогу до прибуття лікарів. Правоохоронці встановили рідних жінки, яким і повідомили про ситуацію.

А ось як на ту ж подію відреагували всезнаючі соціальні мережі: «іrina Ilchyshyn Дякувати потрібно не поліцейським, а старенькому дідусеві, який продавав яблука біля магазину «Сова»… Дідусь, побачивши, що дівчина впала, одразу ж кинувся до неї. І інші перехожі. А от поліцейські, які проїжджали, просто зупинились і постояли, поки не приїхала швидка допомога. В цей момент дідусь так і допомагав цій дівчині, тому що в неї були сильні судороги і затискала зуби. Тому цей дідусь дуже великий молодець…. Я нічого поганого не можу сказати про поліцейських, вони насправді зупинились і просто дивились, тому не пишіть того, чого не було…. Дівчині цій бажаю міцного здоров’я – хай одужує.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар