Вода подорожчала

SambirWZ
139

Вода подорожчала

Те, що нам постійно підвищують тарифи – не новина уже багато літ. Безперечно, влада та комунальники роблять це з благих намірів – поліпшити економічний стан того чи іншого підприємства. Цього разу поліпшення прийшло до Самбірського водоканалу.

Виконком затвердив нові розцінки на воду та каналізацію. Тариф зріс майже на 40 відсотків. Хоча раніше влада планувала підвищити вартість послуг водоканалу аж на 70 відсотків, а потім начебто змилосердилася і дала половину від обіцяного. Ну, маємо бути вдячні…

Отож, з 1 жовтня за новими тарифами самбіряни у приватних будинках за куб води платитимуть 12.91 грн., багатоповерхівках – по 13.06 грн., а за водовідведення відповідно – 6.79 і 6.86 грн. з врахуванням ПДВ.

Нагадаємо, коли мер Юрій Гамар приймав на посаду нового керівника, то казав, що старий геть не займається економікою підприємства, яке погрузло у боргах. Не знаємо, як новий піднімає, але підвищення тарифів – це найпростіший шлях до успіху. Та тільки людям знову доведеться терпіти, вихолощуючи свої гаманці.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар