Вода у Старому Самборі залежить від дощу?

SambirWZ
48

Вода у Старому Самборі залежить від дощу?

Протягом вихідних у Старого Самбора був поганий настрій через відсутність води у центральному водопроводі. Соціальні мережі запитували: хто знає, що там з водою? Хоча, як ми собі міркуємо, як тільки виникають нестандартні ситуації, комунальні структури мусять негайно давати якісь пояснення – благо, соціальні мережі дуже оперативні.

ВОНИ (пояснення) з’явилися пізніше і видалися нам цікавими. «У зв’язку з виникненням прориву водяної мережі на центральному водогоні в місті Старий Самбір впродовж минулих вихідних сталися збої у водопостачанні. Технічна служба підприємства «Старосамбірське водоканалізаційне господарство» проводить роботи з ліквідації прориву на центральному водогоні. Зважаючи на роботи, пов’язані з реконструкцією центрального міського водогону, у місті ввели погодинне водопостачання згідно з графіком. Тимчасовий режим водопостачання був запроваджений у зв’язку зі зниженням загального рівня води у водяних свердловинах. Наповнення свердловин водою суттєво сповільнилося через обміління річки Дністер та джерел, що її живлять. Суха бездощова погода додатково вплинула на зневоднення. Такі процеси є тимчасовими – з настанням опадів рівень води достатньо підніметься, після чого підприємство зможе відновити звичайний робочий графік подачі води без тимчасового погодинного припинення. Крім цього, проводять роботи з відновлення додаткової свердловини. ЇЇ запуск надасть можливість збільшити запас води в резервуарах», – повідомив директор підприємства Василь Антошик.

Ми процитували це пояснення, бо воно і про перспективу каже: в місті серйозна проблема з водою, яка не знати, чи вирішиться, як тільки підуть дощі. Падіння рівня Дністра – причина серйозна, але не може ціле місто залежати від дощу.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити