В Самборі Черепущака поміняли на Страшівського, а у Старому Самборі буде Чекас

SambirWZ
305

В Самборі Черепущака поміняли на Страшівського, а у Старому Самборі буде Чекас

Нова кар’єра головного поліціянта розпочалася із розслідування ралівського вбивства

Доволі несподівано, як для журналістів, пішов у відставку начальник Самбірського міськвідділу міліції Василь Черепущак. Спочатку причину ми не з’ясовували, бо може то традиційна ротація керівних поліцейських кадрів, може ще щось… Василь Васильович тепер керуватиме у Жидачеві. А у Самборі виконувачем обов’язків шефа правоохоронців минулої суботи став підполковник Василь Страшівський, який до того урядував у поліції Старосамбірського району. Головним поліцейським у гірському районі стане, як ми дізналися, Роман Чекас – заступник начальника райвідділу. На цьому могли б поставити крапку, але нам пощастило у суботу стати свідком призначення Василя Страшівського  у Самбір.

Виявляється, перший офіційний робочий день у новому статусі видався не найкращим. Вранці у Ралівці знайшли труп  молодого хлопця з важкими тілесними ушкодженнями і ще навіть не встигли з’ясувати, що сталося – більшість оперативників на місці пригоди. Інших поліціянтів готували до подорожі у Львів на футбольний матч з участю… президентів України та Словенії. То ж, безпека має бути на висоті.

Презентація Василя Степановича відбулася у його робочому кабінеті за участі заступника начальника обласного управління Сергія Гривняка. Львівський гість розповів, що у нашого начальника великий досвід роботи на відповідальних посадах у Самборі, Старому Самборі, Мостиськах, Миколаєві і навіть у Львові. Запевнив, що з таким начальником поліції нам пощастило, бо він виважений, розумний, грамотний фахівець. До його заслуг обласне начальство нині відносить викриття трьох злочинних угрупувань, які наприкінці дев’яностих – на початку двохтисячних крали в Самборі автомобілі. При цьому зазначив, що призначений тимчасово, бо приблизно місяць ще буде проходити переатестація працівників поліції. Адже зміна назви відомства – це ще не зміна суті роботи. Головне завдання поліціянтів – відродити до себе довіру населення. Ми собі думаємо, що Василь Степанович переатестацію пройде успішно. Навіть судячи з позитивних висловлювань про нього у Старому Самборі, віримо, що і тут він буде принциповим і правильним начальником поліції. Зрештою, сам він зізнався, що працювати йому будь-де було легше, а у рідному Самборі – значно відповідальніше.Керівники міста і району Юрій Гамар, Олег Домчак та Віталій Кімак висловили сподівання на співпрацю та розуміння і кожен з них додав щось своє. Наприклад, Олег Іванович підмітив, що за його півтора року на посаді голови РДА це уже третій начальник відомства, мовляв, надто часто їх змінюють. Потім нагадав, що злочини стаються, а яка їхня доля у судовому вирішенні, невідомо. Віталій Кімак запросив нового начальника поліції на сесію районної ради зі своїми баченнями розвитку структури. Юрій Гамар, який щойно став міським головою, нагадав, що до того керував Самообороною, активісти допомагали міліціонерам і сподівається на подальші добрі контакти громади і поліції. Василь Страшівський прийняв вітання і від представників суду та прокуратури.

І наостанок повідомимо, що попередник Василь Черепущак, якого запросили керувати у Жидачеві, буде і там втілювати у життя самбірський досвід зі створення груп швидкого реагування. Як повідомив представник обласної поліції Сергій Гривняк, Василь Васильович, навчившись сам, навчатиме  інших.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар