Від Шрі-Ланки до Стар’яви

SambirWZ
244

Від Шрі-Ланки до Стар’яви

Чергову “порцію” нелегальних мігрантів, які намагалися дістатися сусідньої нам Польщі, затримали прикордонники біля “Смільниці”, – повідомили у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

ДВОХ громадян Шрі-Лан­ки та трьох сомалійців, у тому числі з дев’ятимісяч­ною дитиною, затримали за лічені метри від державної межі. Інформацію про можливе порушення кордону стражі поряд­ку отримали завчасу. Крім того, фахівці встановлюють коло осіб, причетних до організації транс­кордонного переміщення іно­земців. Затриманих нагодували, дали відпочити, а потім доста­вили у пункт тимчасового три­мання. Що цікаво, це уже третій випадок протягом одного міся­ця, коли на нашому кордоні лов­лять іноземців.

Дозвольте трохи емоцій, на які не маємо права, але не може­мо не сказати – це ж уявити тільки: де Шрі-Ланка, а де Стар’ява – тисячі кілометрів здолати і за якийсь метр від мети натра­пити на сумлінних прикордон­ників. Це ж яку настирливість треба мати. А з другого боку, і наші люди, які поруч живуть, хо­чуть у Євросоюз, але ж не пруть через “колючку”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар