Вітаємо з Днем батька

SambirWZ
226

Вітаємо з Днем батька

У третю неділю червня в Україні відзначаютьДень батька. Це свято – початок нової й гарної традиції, адже батьківська любов та підтримка важлива в житті кожної людини. Воно народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм,мужнього захисника сім’ї та держави, патріота своєї країни.Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам.Бутисправжнімбатьком — не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.Мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю.

Напередодні свята cлова вдячності і поваги висловлюємо батькам загиблих Героїв Революції Гідності та учасників АТО/ООС, батькам, чиї діти зараз на сході тримають мирне небо над Україною. Низький уклін Вам за виховання синів і дочок!

Дорогі татусі, дякуємо вам за тепло, мужність, турботу і любов, які ви проявляєте кожен день. Від  щирого серця бажаємо вам чистого неба, міцногот здоров’я, щастя,  благополуччя та Божих благословень в усьому!

З повагою Самбірська районна у Львівській області

організація політичної партії «Європейська Соліарність».

Вас це може зацікавити