Головного лікаря Самбірщини будуть обговорювати в Інтернеті

SambirWZ
252

Головного лікаря Самбірщини будуть обговорювати в Інтернеті

Минулого тижня на Самбірщину несподівано приїхав головний медик Львівщини Богдан Чечотка. Несподіваність, мабуть, полягала у тому, що головний лікар Самбірської ЦРЛ Юрій Денько написав заяву про відставку і її Львів прийняв. Богдан Іванович об’їздив усі лікарні Самбірщини, а вже після того зустрівся з керівниками району Олегом Домчаком та Віталієм Кімаком.

Наші урядники розповіли коротко про враження  гостя від нашої медицини. За його словами, треба зберегти Рудківську та Дублянську лікарні, Міжгайці, очевидно, заберуть на фінансування обласного бюджету. Городище радив перетворити у соціальний хоспіс, а от перспектив Ралівки Богдан Чечотка не побачив.

Домовилися про те, що головний лікар Самбірської ЦРЛ буде обраний на відкритому конкурсі. До конкурсної комісії увійдуть депутати районної та міської рад, претенденти мають написати свої програми розвитку медицини і, ймовірно, як кандидати, так і їхні програми, будуть «гуляти» на оглядинах у Фейсбуці і кожен зможе висловити свої зауваження та міркування. Коли міська та районна влади визначаться з кандидатурою, то головний медик області її погодить. Такої публічності у пошуках керівника ми ще не знали. Наразі у районі розробляють положення про конкурс, а коли він стартуватиме, то ми вам повідомимо.

Тим не менше, аби не залишати крісло головного лікаря порожнім так надовго, бо всілякі ситуації виникли чи можуть виникнути, у самбірському «білому домі» вирішили: уже на початку тижня призначити виконувача обов’язків, а паралельно триватиме конкурс, про який ми вам розповіли вище. За деякими даними, це може бути хірург Степан Скірин.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар