Дорослий син хотів перевірити, чи мама його любить, а та у розпачі… купила домовину

SambirWZ
254

Дорослий син хотів перевірити, чи мама його любить, а та у розпачі… купила домовину

Хто б не міг подумати, що син настільки жорстоко може познущатися з почуттів матері.  Але всіляке буває… До жительки Самбірщини зателефонувала невідома особа, яка, представившись лейтенантом поліції, повідомила, що її син… помер, перебуває в морзі у Самборі.

Після такого печального дзвінка жінка довго не могла прийти до тями, зібрала родичів, замовила машину, купила домовину  і мало що бракувало, аби поїхати до його помешкання. Але в розпачі зателефонувала у поліцію, щоб дізнатися більше про трагедію. Поліцейські одразу почали перевіряти інформацію і з’ясували, що  син… живий і нічого трагічного не трапилося, спокійно відпочиває вдома, повідомила “Високому Замку” капітан Самбірського міськ-відділу поліції Юлія Бура.

Опитавши сина та жінку, яка з ним проживає, поліцейські встановили, що він просто хотів побачити реакцію матері та невдало пожартував. Попросив свою співмешканку зателефонувати до матері, представитись поліцейським та повідомити їй про смерть сина. Але цікаво, що на жартівника чекає адміністративна відповідальність за поширення неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку і, як наслідок, штраф або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку. Інша стаття передбачає адміністративну відповідальність за насильство у сім’ї.

А нам пригадався випадок багаторічної давності – ще коли на наших теренах були колгоспи. Отож, голова одного з господарств мав сина під першого шлюбу, який разом з мамою жив у іншому районі. Одного ранку він приїхав на Самбірщину до батька і повідомив сумну новину: померла мама, треба грошей на похорон. Батько загризся і дав дитині кругленьку суму. А наступного дня вирішив, що обмежитися лише грішми не пасує. Закликав парторга і дав йому завдання, у результаті якого парторг купив ящик горілки, оберемок ковбаси і всього іншого на поминки, замовив великий вінок від колишнього чоловіка і взяв колгоспний автобус на поїздку. Після повернення гінця на Самбірщину згорьований “вдовець” почув веселу розповідь: в’їхав парторг у чуже село і почав розпитувати, де жила перша дружина голови колгоспу. А йому відповіли: та тут, через одну хату, та во вона воду з криниці набирає…”. З’ясувалося, що синові конче була потрібна певна сума грошей… А колгоспники потім довго пили і ковбасу їли.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар