Дубневич копнув у бік Домчака і не забив…

SambirWZ
42

Дубневич копнув у бік Домчака і не забив…

У неділю біля Ралівської школи відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям. Це уже п’ята така споруда, що почала функціонувати на Самбірщині з початку року. Скажемо так: то великий прогрес у часі безгрошів’я… Сучасні стадіони – потужна інвестиція у здоров’я нинішніх та майбутніх поколінь.

ЩОПРАВДА,  стадіон відкрили ще до офіційного відкриття і якраз ті, заради кого це спортивне диво творили. Голова ФСТ «Колос» Руслан Хомин придумав якийсь турнір, скликав кілька команд і у фінал до освячення стадіону вийшли Ралівка та Воютичі, Ралівка, зрозуміла річ, взяла перемогу. А поки ми чекали на владний учт, директорка школи Наталія Яріш влаштувала нам екскурсію, показала, як змінилися класи для першачків… Справді, вражаюче. Але що цікаво, Наталія Романівна жодного разу не сказала: «Це я зробила»… Все це зробили її класоводи разом з батьками… Ми не знайомі з класоводами, але уже їх полюбили…

Як тільки ми скінчили оглядини школи, почули про те, де будуть групи для малят і що буде у шкільній добудові, приїхали ті, на кого чекали, – народний депутат України Ярослав Дубневич, депутати обласної ради Олег Домчак, Володимир Кужидло, керівники Самбірщини Віталій Кімак, Микола Фрей, керівник управління фізкультури і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, заступники голови РДА Петро Герман та Леся Ленартович і Михайло Павлючик – керуючий справами райради.

Ярослав Дубневич згадав представників своєї команди, які багато працюють задля розвитку сіл. Одна лиш Ралівська сільрада реалізовує більше десяти проектів на мільйони гривень. Тут і ремонти, і реконструкції у школах, медичних закладах, особливий прорив у дорожньому господарстві… На наступний рік, сказав пан нардеп, окремим рядочком у держбюджеті прописані дамба в Ралівці та дорога від Мостиськ через Самбір і до Борислава. Львівщина на дороги матиме 720 мільйонів гривень і 100-120 мільйонів Ярослав Васильович хотів би на свій округ. Роман Хім’як з Львівської ОДА похвалив Самбірщину, яка випереджує за кількістю добрих справ інші райони, а Олег Домчак відзначив, що ми пережили той час, який називався колись «Все пропало» і вийшли на такий рівень, що жодної суботи-неділі вільної нема, бо щось десь та відкривають… Сільський голова Тарас Андрейко нагородив тих, хто долучився до відкриття майданчика зі штучним покриттям, чи проявив себе в інших проектах, – Олега Білицю, Володимира Гайдука, Романа Качмара, Тараса Яловицю, Тараса Мазура, Володимира Керетіва, Богдана Платка, Романа Викрикача, Галину Сидорик, Петра Германа і Ярослава Дубневича…

Перший, можна сказати, офіційний удар по м’ячу довірили нардепові, а на ворота став Олег Домчак. Ярославу Дубневичу удар, схоже, не вдався, бо трава «зависока», тому Олег Іванович його успішно парирував. І нехай з цього місця новий стадіон буде таким же багатолюдним, як під час відкриття та освячення. А наші команди – лише перемагали. Хоча ненаших команд не буває.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар