Закуток Самбора просить не відключати їм світла

SambirWZ
241

Закуток Самбора просить не відключати їм світла

З перших днів січня редакцію буквально заатакували мешканці мікрорайону вулиці Східної у Самборі. У них проблеми – періодично просто так вимикається світло.

Люди розповідають, що у когось котли, пов’язані з електрикою і від того у помешкання стає холодно, хтось каже, що горить техніка, хтось розповідає про перепади струму, хтось обурюється: якщо за світло не заплатити, то відріжуть, якщо по кілька годин світла нема – то навіть нема кому поскаржитися. Тепер, твердять споживачі, диспетчерську службу перенесли чи у Львів, чи в Київ, а тамтешнім працівницям, які відповідають на дзвінки, – Самбір далекий. Одна пані твердить, що почула у слухавці про якусь поломку на підстанції – вислала чоловіка шукати майстрів. Той обійшов ближні вулиці, але жодного ремонтника не побачив. Звертання до влади ніякого оптимізму не додають. Саме тому обрали споживачі електроенергії “Високий Замок”, якому можна  жалі викласти.

Ми спробували самі зателефонувати у ту диспетчерську, але живим голосом нам ніхто не відповів. Ми розуміємо, що енергетики стали приватниками, що навіть влада і та не має на них впливу, можемо допустити, що й у енергетиків виникають проблеми, але у більшості наші симпатії на боці споживачів, яким не знаємо, що відповісти. Вони залишаються крайніми і терплять.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар