Й імовірний корупціонер може заслабнути

SambirWZ
219

Й імовірний корупціонер може заслабнути

Доволі сенсаційно прозвучало повідомлення про те, що спочатку заступник міського голови Самбора Микола Лозинський, потім сам мер Юрій Гамар стали корупціонерами.

Такий присуд винесла самбірська Феміда, зважаючи на те, що ці два чиновники необачно проголосували за премії самі собі. Мовою юристів це зветься “конфліктом інтересів”, тому запрацював закон про протидію корупції. Хоча тієї корупції – що кіт наплакав, але факт відбувся, опоненти потішилися, а винуватці сплатили 3400 гривень штрафу.

Підходила до завершення і справа про імовірну корупцію секретаря ради Юрія Дмитришина. Справу відклали, бо начебто хотіли послухати ще свідків з числа депутатів. І ось на минулому тижні мало відбутися слухання, але не відбулося з тієї простої причини, що Юрій Любомирович заслаб. Направду, кожен має право на хворобу, навіть якщо треба йти до суду. Хоча відтягування справи в принципі нічого не  рятує. І якщо вже корупціонерами стали мер з заступником, то, за логікою, ним має стати і пан Дмитришин. Але “хвороба” могла бути зумовлена і тим, що депутати міської ради мали долати вето міського голови, накладене на рішення обранців про відставку секретаря ради. Не виключено, пан Юрій не хоче, щоб до дня подолання вето він був названий корупціонером.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар