Кого у Самбірській ЦРЛ лікуватимуть за його ж гроші?

SambirWZ
99

Кого у Самбірській ЦРЛ лікуватимуть за його ж гроші?

Спасибі, що є в Самборі небайдужі люди, які пильнують за діяльністю влади, зокрема у тій частині, в якій йде мова про проєкти рішень виконкому. Бо нам у коловороті подій не завжди руки до того доходять.

ОТОЖ, активіст Любомир Хапко-Кульчицький скинув редакції цікавий проєкт рішення про затвердження тарифів на платні послуги Комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня». цікаве тим, що якось дуже суворо звучить і на простий розум: то що, тепер в нашому державному шпиталі будуть лікувати за гроші?

Насправді, все значно банальніше. У сучасній медицині є цілком законні вимоги: кожна людина мусить мати угоду зі своїм сімейним лікарем. Ми цю норму уже проходили і горе тому, хто не дослухався і досі не має свого медичного захисника. Так ось, слухняний громадянин перед тим, як піти в ЦРЛ лікуватися, мусить мати скерування свого сімейника. Якщо не має такого документа, то лікарня приймає його, бо не може не прийняти, але лікувати буде уже за гроші самого пацієнта. Саме тому виконком і повинен затвердити тарифи на такі лікування. Це не забаганка наших владоможців, чи медиків, це вимога Національної служби охорони здоров’я. Саме таким був коментар до теми головного лікаря Самбірської ЦРЛ Богдана Марчука.

До речі, якщо людину привозять після аварії, то це зовсім інша тема, екстрена. Насправді, водій, пасажир чи пішохід за годину до того, як вляпатися у ДТП, точно не прийдуть за скеруванням до свого лікаря.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити