Кожен собі шматок тротуару випрошував

SambirWZ
203

Кожен собі шматок тротуару випрошував

Осінь – то є та цікава пора, коли підбивають «підсумки» дорожніх робіт. Треба визнати, щось у Самборі таки вкрили тротуарною плиткою, щось ще у планах. Міський голова Юрій Гамар, спілкуючись з журналістами, зазначав, що люди бачать позитивні зміни, але кожен з нас знайшов щось своє – аби ущепнути.

Журналісти згадували ті тротуари, якими самі користуються, бо там живуть. Наприклад, вулицю Чорновола з її недовершеними тротуарами і перекритим для пішоходів так званим львівським мостом, Тут все просто: місто чекає, щоб знаменитий Онур, який лагодить трасу Львів-Самбір, взявся до роботи, а міст – це баланс залізниці, яка не спішить відкривати тротуар. Інший журналіст домагався у мера тротуару до «Бабиного городу». Здається, чогось обнадійливого не почув, почув, що планово покривають тротуари центру міста, бо туристи їздять. Кореспондент нашої газети не просив у влади тротуарів до свого домашнього керунку, бо їх облаштував попередник і сусід. А от невеличка доріжка до музею «Бойківщина», а заразом – до офісу «Високого Замку» – геть не для туристів. Там, здається, клали асфальт ще за часів Марії Павленко. Нам обіцяли, здається, навесні… Взагалі, Юрія Гамара того дня годі було упізнати. Натхненний першими успіхами у відбудові тротуарів, парків та площ, він багато всього обіцяв – навіть тротуар біля «білого дому», яким ходять районні чиновники і селяни. Зрештою, містяни там також ходять… Похвалився освітленням пам’яток архітектури та розповів, що освітили в місті деякі вулички околиць, які ще з часів Марії Павленко були темними. Ми, своєю чергою, похвалили мера за те. що комунальники Романа Затварського з «Об’єднаного» відчистили перед 99-ю річницею ЗУНРу пам’ятник Андрію Чайковському, який уже мохом почав проростати.

На наступний рік міський голова планує вкласти побільше грошей у ремонти вулиць, зважаючи, що це питання має стати стратегічним.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар