Коронавірусу в Рудках нема, але поляки уже подали руку помочі

SambirWZ
222

Коронавірусу в Рудках нема, але поляки уже подали руку помочі

Рудківська лікарня, як відомо, визнана опорною у час коронавірусної інфекції і, як тільки закінчаться місця у Львові чи Стебнику, хворих з наших околиць повезуть туди. Лічниці допомагають щирі люди… От і днями сталася подія, яку в містечку визнали значущою. Туди привезли засоби індивідуального захисту та обладнання для боротьби з COVID-19 загальною вартістю 192 тисячі гривень.

І НЕ ТІЛЬКИ сумою благодійництва тут пишаються, а й приїздом Генерального Консула Польщі у Львові Елізи Дзвонкевіч. Допомога надійшла від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні в рамках протидії пандемії. Гуманітарна підтримка була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ РП.

Пані Консул зазначила, що узгодили перед потребу, а від так Рудок отримали 300 багаторазових захисних костюмів, 500 респіраторів FFP-3, 5 безконтактних термометрів, 3 пульсоксиметри, мультипараметровий монітор пацієнта швейцарського виробництва.

У зв’язку з відвідинами міста такої поважної особи, прибув і владний учт – виконувач обов’язки голови Самбірської РДА Іван Ільчишин, міський голова Рудок Іван Лозинський, його заступниця Світлана Ференц, ну, а директорові лікарні Роману Пукалу, завідувачу терапевтичним відділенням Василю Процку сам Бог велів бути.

Роман ПОГОНИЧ.

…і продуктові набори

Уже вдруге протягом нетривалого часу на Самбірщину приїжджав заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. Приємно, що у нас бувають люди такого рівня, чують про наші проблеми та й своє розповідають. Минулого тижня він провів робочу зустріч з керівниками району та міста, говорили про розвиток інфраструктури, співпрацю владних гілок і таке інше.

Поруч з тим, пан Бучко привіз для наших лічниць і незаможних людей продуктові набори, які презентувала нам міжнародна спілка бізнесменів України. Як було зазначено, поміч з Туреччини, хоча продукти наші. Ми розуміємо, що це не власна ініціатива заступника голови ОДА, колеги-журналісти зазирнули у ті вегетаріанські набори продуктів – сіл, гречка, горох, томатна паста і таке інше. Дарованому коневі, як відомо, в зуби не зазирають, але трохи образливо стало: якісь ми уже надто бідні, якщо нам нашу сіль привозять.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити