Кільган Зеленському листа написав

SambirWZ
38

Кільган Зеленському листа написав

Лист доволі об’ємний і навряд чи пан Президент буде читати, але Іван Кільган переконаний, що прочитають ті люди, які впливають на серйозні рішення.

Здається, у ці дні нічого серйознішого, ніж імовірний продаж землі, нема. Люди в Україні розхвилювалися – пікетують владні доми на місцях, перекривають траси, але таке відчуття, що в Києві їх не чують і чемно голосують за законопроєкт…

Отож, голова асоціації фермерів Самбірщини Іван Кільган від імені колег виклав свої думки на папері. Вважає, що ринок землі в Україні передчасний, що землі можуть скупити якщо не наші ненаситні олігархи, то іноземні. І взагалі, міняти правила гри на аграрному ринку, коли він ще не сформований. не можна. А земля – це найбільша цінність народу і держави. Свого часу людей уже обманули ваучерами, з яких ніхто толку не має, але народне майно пішло багатіям за безцінь. Іван Кільган закликає нову владу не поспішати, а брати до уваги досвід цивілізованих країн. Та ж Польща, приміром, давно вступивши в Євросоюз, лиш чотири роки тому відкрила ринок землі. У питанні ринку ґрунтів надто багато темних плям, а тому слід негайно призупинити будь-які законодавчі ініціативи з цього приводу. Бо можемо залишитися батраками на своїй, але чужій землі.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити