Майбутній губернатор Львівщини Максим Козицький має на «Бабиному городі» в Самборі хресну маму

SambirWZ
23

Майбутній губернатор Львівщини Максим Козицький має на «Бабиному городі» в Самборі хресну маму

Наші терени ще ніколи не мали в області свого губернатора, а тепер будуть. Хоча Максим Козицький, якого Кабмін погодив на  посаду голови ЛОДА, не зовсім наш, але добре знаний як на Самбірщині, так і на Старосамбірщині. Його прізвище називали в числі імовірних претендентів на посаду голови обласної адміністрації поруч з Маркіяном Мальським.

Це той молодий чоловік, який спочатку спровадив у Ралівку сонячну електростанцію, потім у Старий Самбір – вітряки. Пробував одного разу свої сили в політиці, але спроба виявилася марною. Зрештою, ніякої трагедії з того не творив. Взагалі, він належить до людей шляхетних, врівноважених, а це ті риси, з якими вижити у політиці доволі складно. В бізнесових колах людина авторитетна. В декларації пана Козицького значиться, що він обіймає відразу 13 оплачуваних посад: є директором у 12 енергетичних підприємствах і членом спостережної ради у 13-му. За рік бізнесмен отримав понад 1,3 млн грн офіційної заробітної плати на цих підприємствах… Пам’ятаєте, на відкриття вітрової електростанції у Старий Самбір приїжджав навіть віце-прем’єр Степан Кубів, про губернаторів та нардепів уже не згадуємо. До будь-кого і на будь-яку подію такі люди не приїжджають… Навіщо йому, успішному підприємцю, свіжий клопіт з цілою областю з її господаркою та політикою, це питання не до нас, але, видно, чоловіка помітили і оцінили… Стосунки з нашим краєм не припиняв із завершенням вітряного проєкту. Зокрема, спонсорує немало цікавих заходів для молоді та інтелігенції, є одним із засновників культурно-просвітницької організації «Старосамбірщина-3000». Інколи буває на наших землях, більше того, щоразу, проїжджаючи Самбір, відвідує свою хресну маму, яка живе у мікрорайоні «Бабиного городу».

Самбір, не виключено, запам’ятається йому одним інцидентом. Для того, щоб перевезти лопасті вітряка у Старий Самбір, треба було проїхати Самбір. Техніка не вписувалася в деякі повороти, а тому ратуша дала згоду дещо, так би мовити, розширити. А фірма Максима Зеновійовича брала на себе обов’язок усе відновити, а чи зробити ще краще і ще чимось допомогти містові… На той час у певному політичному середовищі вирішили, що то непорядок і мало що бракувало, аби оголосили війну вітрякам. Були моменти, що навіть техніку, яка «розширяла» шлях, блокували. Якби ці люди, гадаємо собі, знали, що мають справу з майбутнім губернатором, були б поблажливіші… Вони воювали не стільки проти пана Козицького, скільки проти мера Юрія Гамара. Але Максим Зеновійович не виглядає на людину мстиву і, радше всього, про інцидент уже забув.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити