Мер кинув м’яч на поле команди, яка ще не має капітана

SambirWZ
164

Мер кинув м’яч на поле команди, яка ще не має капітана

Тепер – Криванчик, Ухач, Процайло і, ймовірно, Зремяк…

Якщо до того ми писали, послуговуючись такими словами як “начебто” чи “нібито” – вони дозволяють нам деякі вольності, то тепер переходимо до мови офіційної. Сайт міської ради вивісив на оглядини імовірні перестановки в ратуші.

Судячи з того, що мають оглядати виборці протягом двадцяти днів, під склепінням владного дому розпочалася серйозна перестановка кадрів. Попередня команда і року не витримала. Давній дискусії на політичному бомонді мер поставив крапку. “Крапка” – це абсолютно несподівана кандидатура на посаду секретаря міської ради – депутат Галина Криванчик (партія “Воля”). Галя – з наших, з журналістів – дуже хороша людина, зараз працює на посаді в ратуші. Ми тішимося, що газетярі долають поверхи влади. Перед тим, нагадаємо, на посаді заступника міського голова (попередня каденція) був Юрій Леськів. Але він був гуманітарним заступником – це йому близьке. Доля, яку начебто готують пані Галині, дещо складніша – по суті друга особа міста. Гірше, що вона стає певною, вибачте, “розмінною монетою”, мовляв, мер висунув свою кандидатуру, а якщо вона не набирає потрібної кількості голосів, що цілком імовірно, бо представника з “Волі” (Юрія Дмитришина) депутати уже одного разу обирали, то тоді депутати висуватимуть свого претендента… Мер як грамотний спортовець кинув секретарський м’яч на поле депутатської команди, у якій нема єдності і капітана. Це називається: “Він їх обхитрував…”

І це ще не усі кадрові зміни. На сайті висить повідомлення про те, що пан Гамар пропонуватиме на посаду заступника мера Святослава Ухача. Більше того, якщо ми правильно зрозуміли, вводиться ще одна посада ще одного заступника. Прізвища наразі нема, але місцеві аналітики вирішили, що на нову посаду заступника може претендувати старий заступник Наталія Зремяк, яку кілька місяців тому змусили з ратуші піти, а вона подала справу до суду. І, подейкують, має шанси відновитися на посаді. І нарешті, ще одна вакантна посада – керуючого справами. На цей стілець пропонує мер Володимира Процайла. Прізвище на політичній площі Ринок невідоме, хоча кажуть, що чоловік працює уже в ратуші, здається, на посаді прес-секретаря. Сам зі Львова. Зі Львова у нас уже є один чоловік – радник мера Богдан Гачко. Певна річ, Юрій Гамар має право запрошувати чужаків… Діагноз “кадровий голод” зберігається…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар