Найбільше спортовців від народу – у Бісковичах

SambirWZ
81

Найбільше спортовців від народу – у Бісковичах

Незмінна традиція лютого: уже дванадцять років поспіль у Новому Калинові підбивають підсумки спартакіади імені Ярослава Хомина. Це дійство цьогоріч згуртувало 19 команд і більше 600 спортовців, розповів головний організатор свята, голова ВФСТ «Колос» на Самбірщині Руслан Хомин. 

ТЕ, ЩО у спортивного свята свій непідкупний авторитет, свідчить і представництво гостей. Приїхали ті люди, які самі у спорт не дуже бавляться, але тішаться, коли це роблять інші, і підтримують їх добрими словами, конвертами, кубками і всім таким іншим, чим, як правило, закінчуються змагання. Отож, спортовці радо вітали о. Ярослава Фабіровського, заступника начальника Управління молоді та спорту ЛОДА Андрія Тура, голову ЛОО ВФСТ «Колос» Лілію  Білінську, керуючого відділенням №3 ТОВ “Захід Агро МХП” Богдана Скабару, першого заступника голови РДА Петра Германа, активіста спортивного руху Юрій Бучка, Новокалинівського міського голову Богдана Юзвяка, завідувача сектором молоді та спорту РДА Василя Леська, директора Новокалинівського опорного закладу Оксану Бобак, голову райради Віталія Кімака та народного депутата України Ярослава Дубневича. Можемо упевнено казати, що жодна інша імпреза не збирає так багато елітних людей в одному місці. Слова вдячності від імені спортсменів висловлювали багаторічний переможець з шашок Володимир Захарченко, ветеран педагогічної ниви Орест Янушевич, привітання передали від депутата обласної ради Олега Домчака.

А уже після цього Новокалинівський НВК цілком поринув у спорт.   Першими на старт вийшли силачі з перетягування линви. За гучної підтримки вболівальників, сільських голів, керівників ОТГ та їхніх заступників перемогу здобули багаторазові переможці змагань – представники Воютич. Друге місце посіли Кульчиці, третіми стали Бісковичі. У змаганнях з рукоборства знову не було рівних Сергію Рондяку з Рудок, другим став Василь Когут з Біскович, третім – Андрій Садовський з Ралівки. У гирьовому спорті найсильнішим є майстер спорту України Роман Мних (Бісковичі), друге місце виборов Микола Драган (Рудки), третє  Олег Кузбит (Бабино). У настільному тенісі перше місце взяла Марія Волосянська (Кульчиці), друге Галина Жигайло (Кульчиці), третє – Вікторія Охнич (Стрілковичі). Серед чоловіків: перше місце – Павло Івасик (Чуква), друге – Дмитро Задарко (Калинів) третє – Ярослав Возняк (Гординя). У шашках найсильнішими були Віталій Бахур (Кульчиці) та Ірина Кузьмак (Луки). Другими стали Ярослав Фещин (Рудки) та Марія Куцик (Бабинська ОТГ), третє місце посіли Ігор Таравський (Воютичі) та Мар’ян Мураль (Стрілковичі). У шахах першими стали Іван Лопушанський та Микола Кінаш (В.Баранецька), другі -Богдан Мисько та Олег Рожко (Бісковицька ОТГ), треті – Василь Головчак, Степан Мелечин (Воютичі).

У волейболі знову не було рівних спортсменам з Гордині. Другі  Бабинська ОТГ, треті – Чуква.

Руслан Хомин розповів нам і про те, як команди розподілилися на п’єдесталі пошани. Перше місце взяла БІСКОВИЦЬКА ОТГ (голова Володимир Андрущенко, тренери Василь Лесько, Андрій Богуцький). Другу сходинку посіли спортовці РУДКІВСЬКОЇ ОТГ (голова Іван Лозинський, тренер Святослав Гнип), а «бронза» за Кульчицькою сільрадою (голова Степан Мількович), І, мабуть, це цікаво: призовий фонд спартакіади становив понад 60 тисяч гривень і це рекорд за усі дванадцять років.

Титанічну роботу провели і судді спартакіади, тому Руслан Хомин і їх назвав поіменно – Богдан Карпінець, Володимир Канюк, Володимир Павелко, Петро Галушка, Богдан Ільків, Назар Рогач, Микола  Мариненко, Сергій Рондяк, Василь Яцків, Вероніка Хомин.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар