Нас довозять до незаконної автостанції у Львові

SambirWZ
185

Нас довозять до незаконної автостанції у Львові

Писати про нарікання людей на АС «Західна», куди доставляють пасажирів з Турківського, Старосамбірського і Самбірського районів, уже нецікаво. Бо пиши-не пиши – нічого не міняється. Йде зима, і нашим пасажирам доведеться, крім транспортних проблем, відчувати на собі ще й холодні подихи зими в очікуванні на якусь львівську маршрутку.

Львівська влада переконувала у тому, що у місто міжміські маршрутки не мають права заїжджати, а тому обслуговує пасажирів на автостації, якій, до слова, анулювали свідоцтво про атестацію. І зробила це Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) на підставі протоколів обстеження. Свідоцтво про атестацію було анульоване ще 2 листопада, однак автостанція працює і обслуговує нарід всупереч правилам безпеки. Минулого тижня стало відомо, що хазяї незаконної станції мають намір оскаржувати у суді заборону діяльності.

Своє слово у цій справі сказала і Львівська ОДА, надіславши до міської влади Львова листа з вимогою впорядкувати пасажирські перевезення обласних маршрутів у Львові. Так і написали: сертифікації кінцевих автостоянок приміського і міжміського транспорту скасовані, а тому владне відомство Андрія Садового має забезпечити комфортний доїзд пасажирів. Йдеться про визначення кінцевих зупинок Пустомитівського, Городоцького та Самбірського напрямків. Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ОДА Роман Кокотайло вважає, що відтягувати проблему не можна, а така ситуація дає шанс владі Львова вирішити болюче питання для тих, хто щодня з районів Львівщини доїжджає до обласного центру.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар