На Созанській школі скінчилася оптимізація

SambirWZ
192

На Созанській школі скінчилася оптимізація

Нам здавалося, що питання про призупинення науки у Созанській школі буде питанням технічним, але ж ні, розтягнулося на сесії райради на хвилин п’ятнадцять, бо навіть у цій мирній проблемі знайшлися обранці, які захотіли висловити свої міркування навіть після того, як директорка сказала, що вчитися там уже не можна.

ТАМ зосталося лиш кілька дітей, решта перебралася у Старий Самбір. Виявляється, школа знаходиться в одній будівлі з сільським генделиком, а тому на подвір’ї багато місцевих пиячків і порожніх пляшок. Перший заступник голови РДА Руслан Пупазадумав перед тим, як приймати історичне рішення, оцінити все на власні очі. Тільки побачивши школу зовні, одразу сказав, що пускати сюди дітей – гріх. Микола Цепендазасумнівався, чи довго буде їздити поганими дорогами «Школярик» і возити дітей з Созані. Богдан Лапицькийвважає, що вчити дітей у закладі, стіни якого точить грибок, дах протікає, а за опалювальний прилад – звичайна мурована плита, – це злочин… Все це так, та тільки чому школа у такому жалюгідному вигляді ще досі існувала? І невже попередніх років шкільного армагедону ніхто не бачив? А далі почали дискутувати, куди дівати саму будівлю. Чи тримати на балансі відділу освіти і шукати гроші на ремонти, чи передати Страшевицькій сільраді. Цю тему розпочав Мирон Пацай, але, здається, так нічим і не скінчили. Нині освіті бракує грошей на зарплати, тому говорити про ремонт у Созані якось навіть соромно…

До речі, Созанською школою у районі закінчили цьогорічну оптимізацію. Де брати гроші, яких бракує на зарплату вчителям, не казав того разу ніхто.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар