Насправді, не всі можуть бути родичами якогось міністра…

SambirWZ
163

Насправді, не всі можуть бути родичами якогось міністра…

Ми уже якось писали про те, що сміттєвози для чиновників стають грізною зброєю, яка гаратає по їхній репутації. Так було в Турці, Старому Самборі. Не виключено, що потерпілі можуть з’явитися і в інших містах та селах, які ризикнули щось придбати для потреб громади.

Прокуратура повідомила про підозру голові однієї із громад Львівщини за вчинення корупційного злочину – така новина минулого тижня стала надбанням людей. Отож, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, працівники місцевого відділу поліції та Управління захисту економіки області задокументували факт неправомірних умисних дій, пов’язаних із корупцією. «Підозрювана, скориставшись службовим становищем, здійснила тендерні махінації. Зловмисниця внесла в офіційні документи недостовірні відомості щодо закупівлі спецтехніки для потреб населеного пункту, однак у використанні сільської ради вона відсутня», – цитуємо повідомлення силовиків. Внаслідок таких дій бюджету завдали шкоди на суму понад 500 тис грн.

Прокурор Львівської області повідомив про підозру голові громади. Покарання, згідно з Кримінальним Кодексом, вражаюче – до 12 років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, та конфіскація майна. Досудове розслідування триває і будуть вирішувати питання про обрання підозрюваній міри запобіжного заходу. Ми так само не хотіли б нині згадувати прізвище голови, бо поліцейські самі не згадують, хоча багато хто і так здогадується. Чи достатня доказова база провини, не знаємо, чи буде те грізне покарання – теж не беремося віщувати, але якесь дурнувате відчуття переслідує останнім часом: у нас садять не тих, хто грівся на мільйонах, а дрібних чиновників. Направду, не всі можуть бути синами-дочками якогось міністра…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар