Наталія Зремяк повертається в ратушу?

SambirWZ
195

Наталія Зремяк повертається в ратушу?

Сенсація минулої п’ятниці – колишню заступнцю мера Самбора Юрія Гамара Наталію Зремяк самбірський суд поновив на посаді. Нагадаємо, конфлікт між Наталією Романівною та Юрієм Петровичем почався після конфлікту у четвертій школі, коли навчальний заклад відстоював своє право на одинадцятирічку. Дивовижним чином винною у тому, що ратуша потерпіла фіаско у школі, зробили пані Зремяк, хоча, за її словами, вона попереджувала мера про те, щоб не зачіпати цього навчального закладу.

У розмові з кореспондентом “Високого Замку” Наталія Романівна, коли уже була звільнена, розповіла, що заяву на звільнення за згодою сторін вона написала під тиском шести осіб, наближених до мера. Через це подала заяву у суд про поновлення і минулої п’ятниці Феміда повернула її у ратушу. Не виключено, що “модні” юристи, які тепер захищають інтереси влади, будуть оскаржувати це рішення.

Не знаємо, на скільки готовий до такого повороту подій Юрій Гамар, бо раніше заявляв журналістам, що не знає, як можна буде надалі працювати з людиною, котра сама написала заяву на звільнення. Прогнозуємо, що коли Наталія Романівна повернеться на посаду, то дружніх стосунків з міським головою – таких, як були ще під час виборів і потім, уже не буде. Хоча, не виключено, що й розбитий глек можна зліпити… Якщо рішення вступить у законну силу, то владі доведеться виплачувати за вимушений прогул. І тут варто нагадати, що свого часу мер звинувачував попередників у тому, що йому довелося виплачувати комусь за такий же вимушений прогул, а мали б, мовляв, платити винуватці… Нам важко твердити, чи захоче Наталія Романівна повертатися у ратушу, чи їй просто важливо було відновити своє реноме.

Нагадаємо, у тому ж таки суді розглядається справа про поновлення на посаді завідувача юридичним відділом ратуші Романа Пицика, якого керівна команда Юрія Гамара звинуватила у всіх можливих і неможливих “гріхах” та звільнила з посади.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар