На шлях «Вербівка-Бісковичі» хіба «локшину навішали»

SambirWZ
156

На шлях «Вербівка-Бісковичі» хіба «локшину навішали»

Додала свого до дорожньої тема і Самбірщина. Перша ластівка «прилетіла» з боку Волебаранецької ОТГ. Там мешканці Міжгайців обурені та вимагають ремонту дороги Бісковичі-Вербівка. З відповідним депутатським зверненням обранець Львівської обласної ради і тамтешній родака Михайло Ковалів звернувся до голови Олександра Ганущина.

МИХАЙЛО Ковалів зауважив, що мешканці села не один рік звертаються до нього з проханням посприяти у ремонті цього шляху. Він нагадав, що 2017 року на своє депутатське звернення отримав відповідь заступника голови Львівської ОДА, де зазначено: «На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення «Вербівка-Бісковичі» за рахунок коштів державного бюджету провели ремонтні роботи з фрезерування, влаштування основи ЩПС, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 1,2 км. Підрядна організація ДП «Львівський облавтодор» провела роботи з розпушування дорожнього покриття загальною протяжністю 4 км за рахунок коштів експлуатаційного утримання»… Та, незважаючи на депутатське звернення, проблему не вирішили досі.

«Попри запевнення заступника голови ОДА, що надання коштів на продовження ремонтних робіт на зазначеній автодорозі розглянуть додатково, упродовж 2018 року я так і не отримав жодного повідомлення з облдержадміністрації про спрямування коштів на цей об’єкт. Враховуючи це, прошу вжити заходів щодо виділення грошей з бюджетів різних рівнів на ремонт дороги «Вербівка-Бісковичі», – зазначив Михайло Ковалів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар