Поляки дають кредит на наші дороги

SambirWZ
177

Поляки дають кредит на наші дороги

Того ж таки дня, коли артисти били по бездоріжжю креативною творчістю, у Старосамбірському «білому домі» звітував голова РДА Іван Грись. Ну, звітував – то надто гучно сказано, бо щойно прийшов до влади і ще не встиг зробити щось грандіозне, але про дороги, якими займалися попередники, сказав. І це така собі відповідь влади усім «артистам».

ОТОЖ, упродовж 2016-2018 років на Старосамбірщині провели ремонт автомобільних доріг з влаштуванням суцільного верхнього шару протяжністю 60,7 км., розповідав голова Старосамбірської РДА Іван Грись.На це в межах Програми розвитку дорожньої інфраструктури з обласного бюджету виділили 20,2 млн грн.

Відтак, провели ремонтні роботи на ділянках доріг Львів – Самбір -Ужгород, Нижанковичі – Стрий (ділянка Хирів – Добромиль), Нагірне – Добромиль, Стрілки – Новий Кропивник, Тершів – Лаврів – Грозьово, Мшанець – Стрілки, Терло – Стрільбичі, Старий Самбір – Кобло, Терло – Максимівка.За рахунок коштів перевиконання показників митних зборів відремонтували автодорогу Львів – Самбір – Ужгород в межах району та дорогу Нагірне – Добромиль. Окрім цього, в с. Підмостичі на дорозі Нижанковичі-Стрий провели ремонт настилу моста…На папері виглядає добре, а як насправді – дивіться самі…

І ще про дороги…. У Міністерстві фінансів Польщі відбулася нарада за участі делегації з України та підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей. Головною темою стало виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні,  повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Договори підписала Служба автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені з банком Польщі, Міністерством фінансів  Польщі, Міністерством внутрішньої політики” – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Згідно з угодами, за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на автомобільних дорогах Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, КПП «Смільниця»-Старий Самбір.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар