Не роботою єдиною…

SambirWZ
201

Не  роботою єдиною…

Коли до редакції телефонує голова Самбірської райспоживспілки Володимир Малецький, то ми уже здогадуємося: запрошує на відкриття після реконструкції чергового сільського магазину. Ми не помилилися і цього разу, бо запрошення справді було, але не у крамницю. 

ЦЬОГОразу пан Малецький кликав у туристичну подорож – Почаїв, озеро Святої Анни, Олесько, Львів, інші цікаві місця. Приваблива пропозиція просто відпочити і побачити світ трохи інакшим, ніж він є на Самбірщині чи Старосамбірщині, але, на жаль, того дня відбувалися дві сесії на наших теренах і ми не могли своїм відпочинком обділити наших читачів цікавою інформацією. Але ми не про це. Чи є ще десь керівники, які здатні просто так згуртувати свій колектив і повезти цікавими місцями? Ну, справді, не може начальник жити лише тим, щоб якомога більше витягнути з підлеглого і якомога менше заплатити, а підлеглі думають, як би поменше напрацюватися, та побільше заробити. І взагалі цікаво, чи часто питаються начальники у своїх підлеглих, де і як відпочивали навіть у часі відпусток, чи пильнують, аби їм якусь путівку організувати?

Коли ми майже риторично перепитували, чи є ще десь такі керівники, то мусимо визнати: є. Свої колективи вивозили у Закарпатську область керівники Самбірщини Микола Фрей та Віталій Кімак і голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар