Не стійте осторонь…

SambirWZ
206

Не стійте осторонь…

Коронавірус та карантин – найбільш вживані слова в суспільстві впродовж останніх днів. Сьогодні пандемія коронавірусу несе загрозу здоров’ю і життю українців. 

Настав час, коли потрібно дбати не лише про власні інтереси, але й інтереси країни в цілому. Суспільство повинне продемонструвати громадянську свідомість та найбільшу згуртованість у боротьбі з недугою. Солідарність громадян приведе до перемоги над страшною епідемією. Саме зараз будь-яка допомога насправді є важливою та потрібною.

Добрим прикладом у цьому є Фонд Петра Порошенка, який надає допомогу профільним лікарняним закладам для боротьби з коронавірусом. На днях представники Фонду передали Львівському обласному госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи медичне обладнання, вкрай необхідне для лікування важкохворих пацієнтів. Це, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків.

Аналогічне обладнання від Фонду Петра Порошенка передано в медичні установи в інших областях України.

Такий добрий приклад має бути підтриманий всією Україною. На сьогоднішній день усі благодійники та й просто небайдужі громадяни повинні згуртуватися в боротьбі з пандемією. В єдності наша сила, яка допоможе українцям пережити ці насправді нелегкі часи.

Ось чому не варто стояти осторонь.

Вас це може зацікавити