Що у нас на стадіоні?

SambirWZ
33

Що у нас на стадіоні?

Кілька слів про реконструкцію Самбірського стадіону. Тим паче, днями стан робіт оглянув керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Це не просто подорож заради цікавості, а той факт, що державні мужі пильнують цей об’єкт. 

Нагадаємо, він увійшов у програму «Велике будівництво» і фінансується з державного бюджету. Треба сказати, не кожному містові пощастило довести важливість споруди на державному рівні і отримати серйозну інвестицію. Ми не будемо розповідати нині, що таке стадіон як місце для спорту, але прикро, що останнім часом у зв’язку з місцевими виборами, стадіон став терміном не спортивним, а політичним. Опоненти влади кажуть, що ці гроші треба було віддати на інші речі. «Інших речей» справді назбиралося б дуже багато, але Бог змилосердився над стадіоном і вніс його у державну програму. Об’єкт залишиться на багато років, тому давайте не шукати шкварене там, де його нема, а тішитися майбутнім новосіллям. Тепер від емоцій – до стадіону.  Станом на сьогодні, змонтували системи поливу поля, збудували роздягальню, адмінкорпус та господарські приміщення, облаштували бетонні підпірні стіни. Підрядники облаштовують основу поля, монтують трибуни та накриття для них і розпочинають укладання основи під бігові доріжки. «Відповідно до графіку, основні роботи на об’єкті повинні завершити до кінця цього року», – зазначив Роман Хім‘як.

Нагадаємо, загальна вартість реконструкції стадіону – понад 25 мільйонів. Цьогоріч на завершення робіт з обласного бюджету виділили 3 мільйони та ще 13 мільйонів спрямували з державного.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити