Новокалинівські вертолітники полетіли у Конго

SambirWZ
30

Новокалинівські вертолітники полетіли у Конго

Таку новину розповсюдила Львівська ОДА, додавши, що минулого тижня якраз і відбулися традиційні для частини проводи бійців. Це уже 11-а ротація особового складу 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, яка виконує завдання у складі місії ООН в Демократичній Республіці Конго.

За словами полковника Мухаммеда Аланбаєва, кожен із військовослужбовців 11-ї ротації пройшов ретельний відбір і своїм вмінням та сумлінністю виборов право представляти нашу державу на далекому Африканському континенті. Після тривалої підготовки та відбору особового складу були визначені кандидати і призначені наказом у склад 18-го окремого вертолітного загону.

Загалом до Республіки Конго відправили 250 військовослужбовців, які отримали усі необхідні вакцини. Ця ротація триватиме шість місяців, завдання миротворців – військова підтримка місії вертольотами Мі-8 та Мі-24, підтримка наземних миротворчих сил, демонстрація сили, здійснення транспортних перевезень, зокрема вантажів та доставка представників Місії ООН для виконання різних завдань… В урочистих проводах взяли участь представники командування армійської авіації, військової частини, органів місцевої влади, рідні і близькі миротворців.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити