Ну, дуже смішні ціни враз виросли

SambirWZ
27

Ну, дуже смішні ціни враз виросли

Електронні торги стають справою звичною. Першою ластівкою для Самбора став продаж будівлі колишнього першого жеку і місто збагатилося на 4,5 мільйона гривень. А 23 серпня відбувся ще один аукціон, щоправда, без відома міської влади, бо чотири гаражі не є власністю міста. Вони знаходяться на подвір’ї казначейства на вулиці Мазепи. Сказати, що становлять якусь особливу цінність, не можемо – надто старенькі, але це по суті центр міста…

ОДИН заможний самбірський пан, який знається на таких торгах, побачив в Інтернеті, що чотири гаражі продають за півтора тисячі гривень кожен. Таку розкіш може собі дозволити навіть середньо статистичний пенсіонер. І хто таку смішну ціну виставив, якщо мала б бути експертна оцінка об’єкта? А ще здивувало пана, що аукціон був призначений на 23 серпня – це передсвятковий день, День прапора, привітань, гостин і такого іншого, а тому далеко не усі будуть сидіти біля комп’ютерів і торгуватися. Причому, якщо викуповувати усі гаражі «оптом», які були виставлені окремо, то треба було працювати одному покупцеві відразу на чотирьох комп’ютерах. Нашому співрозмовникові здалося, що то хтось навмисне скуповує за безцінь самбірську нерухомість, і він сам включився у торги. Відразу вніс свою високу пропозицію. Хтось з покупців умить зійшов, хтось тримався до останнього. І вийшло так, що перший гараж пішов «з молотка» за 131 тисячу гривень, другий – за 136 тисяч, третій – за 200 тисяч 1 гривню, четвертий – за 300 тисяч 1 гривню. Усі суми – майже 800 тисяч, поповнили державний бюджет. Відчуваєте різницю? А стартова ціна чотирьох об’єктів була 6 тисяч гривень.

Чи це чиясь така схема з купівлі майна, не можемо сказати, але знаємо, хто став щасливим власником. Місце праці у чоловіка – Закарпатська область, хоча його контакти у декларації – на Львівщині. Судячи з об’єктів нерухомості, якими володіє, це невеличкі нежитлові будівлі, підвальні приміщення. І їх багато. Навіщо скупив чотири аварійні гаражі в Самборі, дізнаємося згодом.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити