Обласній раді забракло двох голосів, щоб навести лад з кінцевою зупинкою для маршруток у Львові… НАШИХ голосів!

SambirWZ
84

Обласній раді забракло двох голосів, щоб навести лад з кінцевою зупинкою для  маршруток у Львові… НАШИХ голосів!

Писати  про те, що пасажирів з Турківського, Старосамбірського та Самбірського районів львівське керівництво кинуло у проблеми, вже лінь. Нас довозять хіба до АС “Західна”, яка більше нагадує сільську автобусну, “випльовують” з маршруток, а далі – шукай вітра у полі, точніше, львівську маршрутку…

Було з десяток розмаїтих звернень до влади області і Львова, але нас не почули… “Високозамківська Самбірщина” уже навіть свій варіант пропонувала. І він був би абсолютно безболісним для обласного центру: пасажири з нашого керунку доїжджають до Привокзальної, виходять, а пасажири, які добираються у гірські райони – всідаються. Машина повертається до АС “Західна” в очікуванні свого рейсу в бік Самбора, а пасажири можуть пересісти на найближчі рейси. Схоже, і ця транспортна “розв’язка” проблеми обласним чиновникам не подобається.

Хоча приємно, що є люди, які не здаються… Наприклад, депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Олег Домчак. Йому щодня доводиться долати кілометри, щоб добратися до Львова на роботу і всі митарства наших земляків, які стоять на узбіччі біля Метро, бачить… На сесії обласної ради він вкотре привернув увагу до  проблеми, а потім розповів таке: я не дивуюся фракції “Самопомочі”, яка закономірно себе повела, виконала чергове завдання пана Садового, не підтримавши моє звернення до керівництва ОДА, щоб врегулювати це питання. Але мене дивує позиція окремих членів фракції “Свобода”, особливо депутата від Самбірщини Михайла Коваліва, а також Леоніда Охріменка, які розуміючи, у якій біді наші земляки-пасажири, не підтримали це звернення. Для того, щоб його прийняли, твердить Олег Іванович, забракло лише двох голосів. Якраз тих двох, про які і сказав… Пан Домчак твердить, що ці два депутати на той час були у залі,  хоче, щоб виборці з цього приводу зробили висновки…

Нас заїло, чому наші обранці зігнорували? Михайло Ковалів розповів, що якраз у часі голосування за звернення з поважних причин був змушений вийти з зали. Не сподівався, що пропустить це питання. Не сумніваємося у щирості Михайла Івановича, адже саме він разом з братом Володимиром на початках навіть влаштовували перекривання траси у Самборі з вимогою до області дозволити нашим маршрутках їхати до залізничного вокзалу. А Леонід Охріменко ствердив, що на початку сесійного засідання, коли звернення Олега Домчака вносили у порядок денний, він голосував, бо, зізнався у розмові з нашим кореспондентом, його син їздить до Львова і всі ті поневіряння на собі переносить. А от коли після обіду було голосування за звернення, то був на нараді з приводу розвитку об’єднаних громад.

Ми, звичайно, вітаємо намагання обласних обранців навести лад у пасажирських перевезеннях, але сумніваємося, що звернення, навіть якби його прийняли, змінило ситуацію.  Ми це все уже проходили.

 

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар